Automobiliste gewond bij aanrijding met politiebus in Den Haag

25 August 2023, 17:25 uur
Den Haag & Regio
mainImage
ANP

Bij een aanrijding tussen een personenauto en een politiebus is op het Veluweplein vrijdagmorgen de bestuurster van de personenauto gewond geraakt. De 35-jarige Haagse vrouw is met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. De politie onderzoekt de aanrijding.

Rond 10.45 uur kregen agenten van de politiebus een melding van een spoedincident. De agenten reden daarop met hun politiebus, voorzien van optische en geluidssignalen, over het Veluweplein. Daar botste de politiebus op de personenauto. De bestuurster raakte daarbij bekneld in haar auto.

Direct na de aanrijding zijn de hulpdiensten, waaronder brandweer en een mobiel medisch team, opgeroepen. Nadat de brandweer de bestuurster uit haar voertuig had gehaald, werd zij met spoed vervoerd naar een ziekenhuis. Van de drie agenten die in de politiebus zaten, raakten er twee lichtgewond. Zij hoefden niet naar een ziekenhuis.

Onderzoek

Op de plaats van de aanrijding is na de aanrijding direct onderzoek gedaan. Het Opsporingsteam Verkeer (OTV) en het team Verkeersongevallenanalyse (VOA) doen onderzoek naar de toedracht van dit ongeval. Zo is sporenonderzoek gedaan en zijn getuigen gehoord.